Ліцеїсти - переможці фотоконкурсу «Моя Україно!»

23 Березня

Фотографія - є найважливішим елементом сучасності. Вона відкриває перед людьми цікавий і яскравий світ повсякденного життя, дає можливість побачити світ таким, яким його бачать тільки фотографи.

Учні Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті взяли участь у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотографів «Моя Україно!».

22 березня у святковій атмосфері, створеній у Херсонському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, відбулося урочисте нагородження переможців міського етапу конкурсу.

За результатами роботи журі визначено найкращі роботи фотоконкурсу. Серед переможців - ліцеїсти, які здобули три призових місця у цьому конкурсі:

ІІ місце у номінації «Портрет» - Перміна Євгенія, учениця 9 МПН класу за фотороботи «На привалі», «В очікуванні молодят»;

ІІІ місце у номінації «Пейзаж» - Ліньова Маргарита, учениця 9 ПІФ класу за фотороботу «У дозорі»;

ІІІ місце у номінації «Друзі людини» - Ломова Елизавета, учениця 9 УІФ класу за фотороботу «Кіт Васька».

Після нагородження переможці поділилися своїми враженнями. Вони розповіли, що участь у конкурсі - це шанс заявити про себе, отримати заохочення своєї творчості й вдосконалювати свою майстерність.

Приємно вразило, що на багатьох світлинах у кадрі - книга. Це ще один доказ, що молодь читає!

Переможці отримали дипломи та цінні подарунки від організаторів свята.

Роботи переможців направлено для участі в обласному етапі конкурсу.

Молодці!

Бажаємо перемоги у наступному етапі!