Команда ліцею – переможець правового турніру!

17 Травня

Команда ліцею – переможець правового турніру!

26 квітня на базі Гімназії № 6 відбувся фінальний етап міського правового турніру «На терезах Феміди». У фінальному етапі турніру взяли участь 12 найкращих команд міста, які посіли призові місця у півфіналі змагання.

Команда ліцею під назвою «Ліга справедливості» була представлена найкращими учнями-правознавцями ліцею у складі: Владислав Сидоренков (капітан команди), Рассо Авдоян, Крістіна Кушніренко (учні 9 ЕПМ класу) та Діана Недоспасова, Єлизавета Васильвенко (учениці 10 МПН класу).

Турнір складався з проведення 3-х окремих раундів.

За підсумками проведення усіх раундів компетентне журі визначило команду академічного ліцею абсолютним переможцем міського правового турніру.

Підготовкою учнів до турніру займалися вчителі правознавства ліцею – Світлана Стельмах та Віталій Марюхно.

Адміністрація та педагогічний колектив ліцею щиро вітають учасників та керівників команди з цією важливою перемогою!

Адміністрація ліцею