Юридична відповідальність неповнолітніх: про що повинен знати кожний

21 Вересня

Учениця 11 ПМВ класу спеціальності «Міжнародні відносини» Савка Іванна стала переможницею конкурсу на краще есе/презентацію на загальну тему: «Юридична відповідальність неповнолітніх: про що повинен знати кожний». Даний конкурс організовано та проведено Київським інститутом права Національної академії наук України.

У якості подарунку за перемогу в конкурсі наша учениця отримала комплект юридичної літератури, що стане їй у нагоді на шляху до опанування юридичної спеціальності.

Вітаємо Іванну з перемогою та бажаємо подальших успіхів у заходах інтелектуально-наукового рівня!

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.