Як вести перемовини та діалог?

6 Березня

 

Саме такою була тема четвертого воркшопу, в якому взяла участь учениця 10 ПМВ класу Аліса Гольянова. Захід відбувся 29 лютого у приміщенні Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського та зібрав представників учнівства, студентства, громадських організацій, а також посадовців органів державної влади та місцевого самоврядування.

Воркшоп проходив у форматі діалогу, усі учасники мали змогу поділитися своєю думкою та прислухатися до інших. Окремої уваги мав виступ народної депутатки України Яковлєвої Неллі Іллівни, яка представила тему «Політичні конфлікти». У межах даної теми проаналізовано причини виникнення та шляхи вирішення політичних конфліктів.

За словами нашої учениці, подібні воркшопи є досить актуальними та пізнавальними, оскільки допомагають більш детальніше розумітися на інституті політичних конфліктів, передумові їх виникнення та вирішення.

 Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше