Я люблю Херсон!

13 Квітня

13 квітня учні 11 класів Академічного ліцею приєднались до екологічної акції «Я люблю Херсон».

Метою акції є формування екологічної культури у ліцеїстів та продовження традиції ліцею «Посади своє дерево».

Кожний рік під час акції учні 11 класів висаджують дерева та кущі біля навчального корпусу ХДУ. Ця традиція існує вже більше 10 років. Акція розрахована на оновлення паркової зони ХДУ та активізацію екологічного руху, формування екологічної культури учнівської молоді, звернення уваги влади, громадських організацій та державних органів до екологічних проблем.

Сьогодні кожний з нас відповідальний за природу. Нам є над чим замислитися, щоб не збідніла природа нашої країни, а дерева залишалися одними із головних її багатств.

Кожна людина може зробити корисну справу, посадивши своє дерево.