IV етап Всеукраїнської олімпіади з німецької та французької мов

30 Березня

30 березня Академічний ліцей приймав учасників IV етапу всеукраїнської олімпіади з німецької та французької мов. До складу групи входили гості з м. Київ, а також Сумської та Полтавської областей.

Учасникам було запропоновано здійснити цікаву екскурсію до Херсонської кондитерської фабрики ім. Войкова, де вони мали змогу не тільки спостерігати за процесом роботи та виготовленням продукції, а й поласувати смачними солодощами.

Також діти відвідали Херсонську обласну бібліотеку ім. Гончара. Працівники бібліотеки провели з дітьми повчально-розважальну гру Квест «Козаки».

Гості міста залишилися у захваті!