І ФОРУМ БІЗНЕС-ІДЕЙ

26 Березня

22 березня команда Академічного ліцею у складі: Зейналова Олександра, Корнєвої Анастасії, Кузьміної Маргарити, Петрук Еллаї, Супруненко Марії, Фінкевича Марка та Шеховцової Анастасії взяли участь у І Форумі бізнес-ідей «Автопланета -2030: просування бренду автоцентру в цифровому світі».
Зазначимо, що до участі у форумі бізнес-ідей подали заявки 9 шкіл міста та області. Кожна команда отримала кейс-завдання. Учням запропонували відчути себе співробітниками підприємства, яким поставлена мета в стислий термін підвищити рівень продажу автомобілів на підприємстві. І протягом 2-х годин учасники повинні були відповісти на питання як збільшити кількість переглядів на YouTube-каналі для автомобільної сфери, дослідити шляхи збільшення контенту та розробити план розвитку YouTube-каналу для VW. А також запропонувати підвищення рейтингу у соцмережах та маркетингову стратегію на літній період 2019 року.
Звісно, молодь підійшла до цього креативно, з неабияким запалом та свіжим поглядом на ситуацію, а у деяких моментах навіть і з гумором. За результатами перегляду відеороликів переможців визначило журі. Так, ІІІ місце посіли учні Херсонської школи № 53, ІІ місце вибороли учні Олешківської школи, а переможцями стали старшокласники школи №57.
Ліцеїсти вдячні організаторам форуму за можливість реалізовувати набуті знання у бізнес-сфері Херсонщини та цікавий досвід набутий під час заходу.