І ФОРУМ БІЗНЕС-ІДЕЙ

26 Березня

22 березня команда Академічного ліцею у складі: Зейналова Олександра, Корнєвої Анастасії, Кузьміної Маргарити, Петрук Еллаї, Супруненко Марії, Фінкевича Марка та Шеховцової Анастасії взяли участь у І Форумі бізнес-ідей «Автопланета -2030: просування бренду автоцентру в цифровому світі».
Зазначимо, що до участі у форумі бізнес-ідей подали заявки 9 шкіл міста та області. Кожна команда отримала кейс-завдання. Учням запропонували відчути себе співробітниками підприємства, яким поставлена мета в стислий термін підвищити рівень продажу автомобілів на підприємстві. І протягом 2-х годин учасники повинні були відповісти на питання як збільшити кількість переглядів на YouTube-каналі для автомобільної сфери, дослідити шляхи збільшення контенту та розробити план розвитку YouTube-каналу для VW. А також запропонувати підвищення рейтингу у соцмережах та маркетингову стратегію на літній період 2019 року.
Звісно, молодь підійшла до цього креативно, з неабияким запалом та свіжим поглядом на ситуацію, а у деяких моментах навіть і з гумором. За результатами перегляду відеороликів переможців визначило журі. Так, ІІІ місце посіли учні Херсонської школи № 53, ІІ місце вибороли учні Олешківської школи, а переможцями стали старшокласники школи №57.
Ліцеїсти вдячні організаторам форуму за можливість реалізовувати набуті знання у бізнес-сфері Херсонщини та цікавий досвід набутий під час заходу.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше