Europa, ich will es wissen

23 Листопада

23 листопада у Херсонському академічному університеті імені О.В. Мішукова була проведена гра “Europa, ich will es wissen”. Учні 9 класу спеціальності «німецько-англійська філологія» дискутували на тему «Welche und wie viele Sprachen soll gesprochen werden?”(Скількома та якими мовами спілкуватися?)
У 28 країнах-учасницях ЄС всього 24 державні мови. Для обговорення було винесено декілька пропозицій.
Учасники дискусії намагалися знайти компроміс та висловлювали свої думки згідно з отриманим завданням. Кожен представляв країну-учасницю ЄС та піклувався про її інтереси. Обговорення вийшло змістовним, цікавим та жвавим. Асистент Гете-Інституту Heinrich Ammon допомагав учням та підготував цікаву презентацію про Європейський Союз. Учні дізналися багато нового щодо прийняття рішень у ЄС, спілкувалися та ставили питання мовному асистенту, мали змогу вдосконалити навички ведення дискусії німецькою. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та нові зустрічі з Heinrich Ammon. Кожен учасник отримав подарунки від Гете-Інституту.