Екскурсія, як добра книга, розбуджує уяву!

16 Червня

Екскурсія, як добра книга, розбуджує уяву!

Керуючись правилами вчених, що «при вивченні наук приклади корисніші за правила» учні 10 ПНФ класу за спеціальністю «Медицина» та члени гуртка «Основи цитології» Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова разом зі своїм вчителем біології та керівником гуртка відвідали 2 медичних заклади нашого міста:

- 25.05. 2017 р. була проведена екскурсія у патанатомічний музей лікарні імені О.С. Лучанського з метою не тільки розглянути вологі препарати органів померлих людей, заспиртовані людські зародки, які відрізняються від нормальних патологічними відхиленнями, а й визначити причини та механізми їх появи та розвитку.

- 01. 06. 2017 р. наша екскурсійна група ознайомилась з діяльністю кількох відділень обласної дитячої лікарні. Ми побували в клінічних лабораторіях де ознайомились з сучасним високоякісним обладнанням, такими як біохімічний автоматичний аналізатор COBASc311, гематологічні аналізатори іонів крові, гемокоагулятор, бактеріологічний аналізатор VITEK 2, пульсоксиметр, центрифуги,мішок Амбу, який використовується для підтримання дихання у новонароджених, у яких спостерігаються розлади з ним та інші діагностичні апарати.

У відділенні ультразвукової діагностики, ми з особливим відчуттям співпереживання слідкували за проведенням Іриною Дмитрієвною Шмалько ультразвукової діагностики серця новонародженої дівчинки.

Звукові сигнали, які подавав лікар, заспокоювали маленьку пацієнтку. Перефразовуючи вислів »життя» на слово «дослідження» можна стверджувати, що «добрий розум, робить легким будь яке
дослідження».

Особливе душевне співчуття ліцеїсти відчули у відділенні реанімації новонароджених , де в таких інкубаторах відновлювалось життя недоношеної дитинки. Словами видатних людей про лікарів цієї лікарні можна сказати так «ви володієте знанням і даєте іншим запалити від них свої світильники.»

Інкубатор для новонароджених

У патанатомічному відділенні обласної дитячої лікарні ми не просто слухали, а й чули; не просто дивились, але й бачили; не тільки близько до душі сприймали розповідь лікаря, але й з’єднували її з своїми знаннями. І ми зрозуміли, що три шляхи ведуть до знань: шлях наслідування - найлегший,шлях роздумів - найскладніший і шлях дослідження - найцікавіший.

Ми вдячні і адміністрації обласної дитячої лікарні, і лікарям, і медсестрам та молодшому медперсоналу за їх щоденний звитяжний подвиг . Вони Антична мудрість каже, що гарний лікар вартий сотні воїнів. І ми цілком та повністю підтримуємо ці мудрі слова, тому що їх відзначають високий професіоналізм, людяність, чуйність, доброта. Ці прекрасні люди роблять значиму для суспільства справу - рятують людські життя, незважаючи ні на які негаразди. Подекуди навіть забуваючи про власні потреби, обмежуючи увагою свої родини: дітей, чоловіків та дружин. Але вони ні на що не нарікають, бо закохані у свою професію і віддаються їй сповна. Вони присвятили себе роботі та гідно виконують клятву Гіппократа. щастя, міцного здоров’я, ласки та поваги від людей, миру, злагоди, добра та всіх щедрот долі! Будьте здорові і щасливі "люди в білих халатах".

Фото за сюжетом екскурсії