Економічний експрес

24 Листопада

20 листопада 2019 року у м. Херсоні свою чергову зупинку зробив «Економічний експрес».

У рамках інформаційних днів Національного банку України в усіх регіонах країни пройшли заходи, мета яких заохотити учнів приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття зважених фінансових рішень, підвищити їх фінансову грамотність.

Активну участь у цих заходах взяли ліцеїсти 10 ІМЕ класу спеціальності «Міжнародна економіка». Учні дізналися багато нового, цікавого та корисного з уроку : «Секрети фінансової грамотності» про 5 умінь фінансового гуру та позмагалися разом з 13 командами міста у інтелектуальній грі «Що? Де? Скільки?» і посіли почесне ІІ місце.

Дякуємо організаторам цих заходів за корисні поради та нові знання, яскраві емоції та незабутні враження.

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.