Дні німецької мови

9 Жовтня

У рамках тижня європейських мов було проведено цікаві заходи з німецької мови.

5 жовтня ліцеїсти зустрічали всіх у національних костюмах із запитаннями про Німеччину. Цього ж дня учні 11 ІНФ класу підготували інтерактивну виставку, на станціях якої (Казки, Міста, Спорт, Молодь, Література, Німеччина - партнер України, Захист навколишнього середовища) можна було дізнатися багато фактів про Німеччину. Учасники відповідали на запитання та отримали призи від Гете-Інституту.

Учні 9 АНФ та 10 АНФ класів презентували свої проекти на тему «Національні німецькі страви». При підготовці учні дізнались про особливості німецької кухні, познайомилися з німецькими рецептами та приготували свої страви за ними.

Німецька кухня – дуже різноманітна. Учні готували декілька видів картопляних салатів, тушковану капусту з беконом та ковбасками, кренделі, різноманітні німецькі десерти, такі як торт «Пеньок», яблучний пиріг, берлінські пончики та навіть марципан.

Проект «Врятуймо дерева»

В рамках шкільного німецького проекту «Врятуймо дерева» учні 9 АНФ та 10 АНФ класів підготували свої власні міні-проекти. Учні говорили про користь дерев та лісів для людей, про те, як правильно садити та піклуватись про дерева. Цікавими були теми про особливості нашої області: фруктові та хвойні дерева Херсонщини, ліс Олешки, наш унікальний дуб. Свої проекти учні захищали у парку.

7 жовтня учні 8 класів взяли участь у квесті «Цікаві факти про Німеччину», працювали на станціях, виконували завдання німецькою мовою.

Chechui Emiliia

Chersoner akademisches Mischukov Lyzeum

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.