Дні іспанської мови

11 Жовтня

7 жовтня був присвячений Дню Іспанії, який в ліцеї пройшов дуже яскраво. Красиві дівчата та хлопці у стилізованих образах зустрічали учнів та всителів питаннями та фактами про країну. За правильну відповідь усі отримували солодку нагороду.

Хол ліцею прикрашав банер із зображеннями відомих вулиць Іспанії. Біля нього можна було зробити селфі з друзями. Також, атмосферність дню додавала популярна іспанська музика, яка лунала на перервах у коридорах ліцею. На великій перерві учні взяли участь у краєзнавчій вікторині. Усі були в захваті від події,яка відбувалася.

Танцювальний флешмоб в іспанському стилі запалив настрій ще більше))

Іспанці - безтурботна нація і нам усім варто повчитися у них насолоджуватися життям кожну хвилинку.

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.