Діти про права людини

7 Грудня 2017 р.

7 грудня 2017 року у Херсонському академічному ліцеї імені О.В. Мішукова відбулися правові дебати "Діти про права людини".

Конкурс дебатів був проведений між учнями 9-10 класів ліцею в рамках тижня правознавства та молодіжного дебатного руху в Україні "Молодь дебатує". Ліцеїсти під час змагань показали навички вести дискусію, будувати аргументи та контраргументи, критичного мислення. Уміння подивитися на будь-яку проблему з різних кутків зору це важлива компетенція для молоді 21 століття. Головними суддями конкурсу були самі глядачі - учні 9, 10 класів. Голосування проходило в режимі онлайн - прозоро та відкрито.

За результатами голосування були визначені переможці.

Вітаємо команди:

1 місце - 10 УІФ
2 місце - 10 МПН
3 місце - 10 ЕПМ

Також були визначені кращі дебатери та дебатерки ліцею:

Бучинська Вікторія, Третьякова Надія,
Сидоренков Владислав.