День української писемності та мови

9 Листопада

9 листопада, у День української писемності та мови, в академічному ліцеї відбулося відкриття ХVІІІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика.

За роки свого проведення конкурс набув неабиякої популярності й престижу серед учнів та педагогів і давно переріс звичайну культурну акцію, перетворившись на справжнє свято рідної мови та творчості.

Зранку по ліцейському радіо лунали українські пісні, ліцейський парламент підготував відеопрезентацію до Дня української писемності та мови. За ініціативи викладачів української мови і літератури учні приєдналися до Всеукраїнської акції написання радіодиктанту національної єдності.

Самі ліцеїсти мали приємні враження. Після диктанту були в хорошому гуморі. Дехто був упевнений у правильності написаного, а хтось сумнівався. Але більшості хотілося б узяти участь у такій акції ще раз, аби продемонструвати солідарність із усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися рідною мовою і зберегли її для нащадків.