День польської мови

10 Жовтня

Дев’ятого  жовтня в ліцеї розпочався день польської мови. Вранці учні 10 -АНФ класу роздавали браслети з польською символікою та побажаннями власного виробництва . Впродовж дня лунали польські пісні. Учні підготували  краєзнавчий квест, який складався з питань про культуру та традиції Польщі. Переможці отримали цінні подарунки. Крім того, ліцеїсти мали можливість ознайомитися з хибними друзями перекладача та цікавими фактами про Польщу.

Вивчайте, іноземні мови, не бійтеся робити кроки до самовдосконалення, бо перед освіченою людиною відкривається безліч дверей та зникає безліч перешкод.

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.