День іспанської мови

28 Вересня 2017 р.

Іспанія - дивовижна країна, яскрава, неповторна, країна сонця та пляжів, апельсинових та оливкових дерев, пристрасних жінок та мужніх чоловіків, геніїв, неймовірних танців під гітару. Одним словом, країна-свято!
А чи знали Ви, що Сальвадор далі був не тільки художником, але й скульптором та ювеліром. Неймовірно, але саме він створив емблему для всесвітньо відомого Chupa Chups.
Іспанська - друга найпоширеніша мова світу, нею розмовляють у 44 країнах світу. А що спільного між Іспанією та кроликом?? Усе просто, адже у перекладі назва країни означає «берег кроликів».
Іспанці - це безтурботна нація, яка любить і вміє відпочивати, насолоджуючись життям. Світовим лідером за кількістю вихідних і свят є Іспанія. Також, Іспанія - рекордсмен серед європейських країн за кількістю барів, ресторанів і нічних клубів.
Ось така вона дивовижна! Ми спробували відтворити характер іспанців та звичаї іспанців у «Наш День Іспанії».Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше