День французької мови

26 Вересня

День французької мови в ліцеї

26 вересня учні 9-х та 10-х класів спеціальності франко-англійська філологія представляли франкомовні країни в рамках Дня французької мови в ліцеї. Дев’ятикласники зустрічали учнів і вчителів ліцею перед початком занять, дарували їм традиційні символи франкофонії, ставлячи цікаві запитання.

Під час перерв усі бажаючі могли відкрити для себе культуру Канади, а саме провінцію Квебек, Швейцарії, Бельгії, Монако та Франції, здійснюючи віртуальну подорож цими країнами.

На дверях аудиторій можна було побачити кумедні вирази про французьке повсякденне життя.

На перервах учні та вчителі мали можливість почути французькі музикальні твори усіх часів. На великій перерві учні 10 класу провели країнознавчий конкурс «Франкомовні країни» та конкурс жестів. Переможці отримали призи.

Ліцеїстам та вчителям було запропоновано вивчити французьку за 10 хвилин. Сценкою учні групи французької мови показали основні фрази-привітання, представлення та навчили рахувати до десяти.

Таким чином, ліцеїсти та вчителі здійснили подорож франкомовними країнами.