COVID 19

30 Серпня

Пропускний режим в умовах карантину

Алгоритм дій керівника у разі виявлення у здобувача освіти або працівника ознак гострого респіраторного захворювання

Правила для учнів в умовах карантину

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК

організації освітнього процесу в Академічному ліцеї в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Про затвердження алгоритму дій на випадок підозри та надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на короновірусну хворобу (COVID-19) серед учасників освітнього процесу ліцею

Нові шкільні правила

Cерія коміксів для школярів

Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками. Ці правила зараз є обов‘язковими для всіх. І школярам, які проводять багато часу в закритому приміщенні, сидять поруч за партами та користуються шкільним приладдям, про це необхідно нагадувати якомога частіше. Тому ці комікси будуть розіслані в українські школи та поширюватимуться у соцмережах. Пам’ятайте, коронавірус становить смертельну небезпеку. Дотримуйтесь всіх рекомендацій МОЗ та бережіть своє здоров’я.

Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.