Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета

20 Листопада

16-17 листопада 2017 року у м. Херсоні пройшов 7-й Міжнародний екологічний форум "Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета".

Вчитель географії та екології Жадан Ірина Анатоліївна під час роботи форуму доповіла про наробки та досягнення з досвіду проведення екологічного проекту "Umwelt macht Schule" (Школа за екологію, реалізований завдяки Гете-інституту.) "Вода - запорука здорового життя" та "Екотропа міста Херсона". Також вчитель прийняла участь у роботі круглого столу "Місто. Енергоефективність. Дії", де було обговорено нагальні питання з енергоефективності, енергозбереження та реалізації Глобальної цілі сталого розвитку ООН №7 "Забезпечити доступ до доступної, надійної, сталої та сучасної енергії для всіх" та впровадження проекту "Smart cities" в місті Херсоні.

Вітаємо педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова за високі досягнення учнівського колективу у міжнародних та всеукраїнських екологічних заходах!