БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

4 Грудня

Неможливо виховати патріота рідної країни без формування в нього позитивного досвіду про благо свого народу. Усвідомлення ліцеїстами того, що великі справи починаються з маленьких вчинків, призводить до конкретних дій, до прояву власної громадянської позиції. Залучення учнів до практичної діяльності має стати для них першим знайомством із елементами громадянського суспільства, а перші позитивні результати переконати їх у тому, що навіть невелика кількість громадян може реалізувати свій патріотичний потенціал. Допомога солдатам АТО вкрай важлива для всіх українців, тому ліцейський парламент прийняв рішення провести благодійний марафон до Дня збройних сил України. Марафон проходив з 19 листопада по 29 листопада. До благодійної акції долучились: учні, батьки та працівники ліцею. Було зібрано 14 посилок які містили все необхідне бійцям на передовій (теплі шкарпетки, кухонні рушники,засоби для гоління(станки, піна, крем для гоління),миючі засоби для посуди, туалетний папір, вологі серветки, солодощі, кава, чай, крупи, спеції, олія). 4 грудня 2018 року посилки були передані до Центру допомоги учасникам антитерористичної операції м. Херсона. Висловлюємо всім учасникам марафону слова щирої вдячності. Ваша допомога піднімає патріотичний і бойовий дух наших захисників, надає їм сил і здоров’я, допомагає під час служби.