БЛАГОДІЙНА МАСЛЯНА

6 Березня

Масляна - це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи.

6 березня в стінах нашого ліцею відбулося святкування Масляної. За ініціативою Ліцейського Парламенту пройшов благодійний ярмарок, у якому взяли активну участь усі члени нашої ліцейської родини. Млинці, неодмінний атрибут Масниці, мали ритуальне значення: круглі, рум’яні, гарячі, вони являли собою символ сонця, яке все яскравіше розгоралося, подовжуючи дні.

Усі кошти, зібрані на ярмарку, а саме - 1510 грн., будуть передані як благодійна допомога для лікування Надточій Арині - учениці 5-Б класу Херсонській спеціалізованої школи І-ІІІ ступеней № 30 .

Поспішайте робити добро сьогодні, адже завтра ви можете не встигнути допомогти.