Безпечне літо

22 Червня

 

Шановні батьки!

Пам’ятайте, що Ви несете відповідальність за життя і здоров’я Вашої дитини під час літніх канікул! Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із ст. 184 Кодексу Законів України про адміністративні правопорушення.

Шановні батьки, пам’ятайте, пандемія внесла свої корегування у повсякденне життя. І з початку літа в Україні встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки. Зокрема, масковий режим зберігається у громадському транспорті, в приміщеннях, де проводяться будь-які масові заходи.

Якщо присутні на події мають негативні тести на COVID-19 чи документ повного курсу вакцинації — ці обмеження не застосовуються.

Якщо ви запланували подорож по Україні чи за кордон, не забувайте перевірити, які обмеження діють у кожному конкретному регіоні та яких правил ви повинні дотримуватись при користуванні різними видами транспорту. Не будьте легковажними щодо свого здоров’я та свої близьких, бережіть себе!

Пам’ятка безпечної поведінки під час літніх канікулПам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше