Акція у підтримку безпритульних тварин

30 Листопада

У п’ятницю 30 листопада в рамках тижня англійської мови відбулася благодійна акція у підтримку безпритульних тварин «Pause 4 Paws» та виставка фото з домашніми улюбленцями «Selfie with a Pet». Учні академічного ліцею активно відгукнулися на прохання волонтерів і не залишились осторонь цієї проблеми. Ліцеїстами було зібрано велику кількість речей, необхідних для тварин. Акція завершилася поїздкою до волонтерських притулків «Кот Бегемот» та «Шанс». І працівники, і тварини були безмежно вдячні за жест доброти і небайдужості. Учні сподіваються, що це стане доброю традицією нашого ліцею. Так тримати!