25 років разом. Що далі?

20 Листопада 2017 р.

Конкурс есе про відносини України та Німеччини «25 років разом. Що далі?»

Посольство Німеччини в Україні з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною оголошує конкурс для молодих українців, які цікавляться співпрацею наших країн та готові поділитися своїми враженнями, думками, очікуваннями і навіть фантазіями щодо розвитку цієї співпраці.

Розкажіть нам, якими Ви бачите майбутні відносини України та Німеччини? Що має змінитися, чого варто прагнути, чого стерегтися? Які перешкоди на шляху розвитку відносин між нашими країнами Ви бачите і як їх можна було б, на Вашу думку, подолати? Яким є українсько-німецьке партнерство Вашої мрії?

Ми чекаємо від Вас невеликі есе українською мовою (максимальний обсяг - 3600 символів з пробілами). Детальні вимоги до конкурсних робіт зазначені нижче.

Конкурсні роботи будуть оцінюватися окремо за трьома категоріями:

  • Політика (а це включає і двосторонню співпрацю, і міжнародну співпрацю, і європейські справи, і геополітику)
  • Економіка (оберіть на свій смак галузь та напрям - спільний бізнес, торгівля, інвестиції або ж світові економічні тенденції, що впливають і на Німеччину, і на Україну)
  • Суспільство (наука, культура, питання співпраці між організаціями громадянського суспільства, міжлюдські взаємини, дозвілля тощо - вибір, так само, за Вами)

Учасниками конкурсу можуть бути громадяни України, що досягли повноліття, але яким ще не виповнилося 36 років (станом на 13.11.2017). Один учасник може подати не більше одного есе на кожну з категорій конкурсу.

Будьте сміливими у своїх мріях та текстах! Ми чекаємо на учасників, які не лише розуміються на тому, куди мають рухатися наші держави, не лише вміють аргументовано та логічно викласти свої думки, вміють зацікавити читача, але також, можливо, мають почуття гумору та не бояться бути трохи провокативними. Оригінальна власна думка, свіжі ідеї та обґрунтована критика тільки вітаються.

Автори трьох найкращих робіт отримають приз - поїздку до Берліна!

Посольство Німеччини бере на себе витрати на переліт та 3 дні проживання, організовує зустрічі з представниками МЗС Німеччини та інших установ, розташованих в Берліні. Ви матимете два дні вільного часу для прогулянок німецькою столицею.

Та й це ще не все!

Ще кілька кращих конкурсантів отримають запрошення на обід з керівником відділу преси Посольства Німеччини Маттіасом Конрадом у одному з київських ресторанів або ж подарунки від дипмісії. І, звісно ж, усі переможці будуть запрошені на зустріч та дискусію в Посольстві, де зможуть представити свої ідеї. Крім того, найкращі есе можуть бути опубліковані на сайті «Європейська правда» та у німецькому онлайн-журналі IPG Фонду ім. Фрідріха Еберта, який виходить німецькою, англійською та російською мовами.

До складу журі, що визначатиме переможців, увійдуть: Сергій Сидоренко та редакція "Європейської правди"; Максим Яковлєв, доц.,к.політ.н., науковий директор Школи політичної аналітики Національного університету "Києво-Могилянська академія"; Ольга Васильцова, редактор журналу "IPG - Міжнародна політика та суспільство" Фонду ім. Фрідріха Еберта; Маттіас Конрад, керівник відділу преси Посольства Німеччини.

Просимо надсилати Ваші роботи у листі з двома вкладеними файлами на адресу

pr@kiew.diplo.de

Один з них - це, власне, Ваше есе, написане українською мовою, у файлі .doc, .docx або .rtf; другий - заповнена

анкета [vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 15.05k]

Лист має надійти до 17.12.2017, 16:00 на адресу

pr@kiew.diplo.de

Ми з нетерпінням чекаємо на Ваші листи і нагадуємо: не стримуйте свою фантазію та не шкодуйте аргументів, але Ваші тексти мають лишатися в межах 3600 символів з пробілами, враховуючи короткий заголовок для Вашого есе.Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше