Кафедра природничо-математичних дисциплін та економіки

Кафедра природничо-математичних дисциплін та економіки створена в ліцеї з перших днів його роботи. Вона об’єднує викладачів математики, інформатики та програмування, фізики та астрономії, біології та екології, хімії, географії, економіки, фізичної культури.

Серед викладачів:

  • Народний учитель України Ігнатюк Л.М,
  • заслужений учитель України Хорець М.О.,
  • кандидат педагогічних наук Бібік Г.В.,
  • 2 Соросівські лауреати: Ігнатюк Л.М., Хорець М.О.
  • 85% викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію
  • 9 мають педагогічне звання «Учитель-методист»
  • 5 - звання «Старший учитель».

За кафедрою закріплена економіко-природничо-математична паралель класів, у яких навчаються ліцеїсти за спеціальностями: «Математика та комп’ютерні науки», «Математика та комп’ютерна інженерія»,«Міжнародна економіка», «Медицина», «Computer science».

Ліцеїсти, які навчаються на спеціальностях «Математика та комп’ютерні науки», «Computer science» поглиблено вивчають математику, фізику, а також програмування.

Ліцеїсти спеціальності «Міжнародна економіка» вивчають профільний курс математики, поглиблений курс економіки та англійської мови.

На спеціальності «Медицина» вивчається поглиблений курс біології, хімії та географії. Крім цього, кожна спеціальність у рамках профільного компоненту вивчає відповідні спецкурси.

Викладачі кафедри постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня.  Про результати своєї роботи доповідають на засіданнях кафедри, проводять майстер-класи для викладачів ліцею, міста, області.

Тільки за останні роки було проведено 6 методичних семінарів для вчителів.

 Пам'яті Олега Мішукова
Педагогічний колектив Херсонського Академічного ліцею при ХДУ очолював директор, доктор філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України, професор Олег Мішуков.
Детальніше